Lahodné agricole zemědělské rumy z Mauricia

Sortiment rumů Labourdonnais

Víceletý rum, který zraje v Ruby Port sudech a poté se maceruje 2 měsíce s vanilkou. Vůně je sladší vanilková, chuť je jemně nasládlá a mírně kořenitá, smetanová s květinovým závanem.

Labouronnais Amélia

RumRatings.com
4/5

Zraje v Ruby Port sudech a poté se maceruje 2 měsíce s vanilkou. Vůně je sladší vanilková, chuť je jemně nasládlá a mírně kořenitá, smetanová s květinovým závanem.

Chuť

Sladší, vanilková a lehká, v dochuti jen slabá pálivost

Vůně

Výrazná vanilková. Doplňuje ji vůně cukrové třtiny.

Vintage XO 2010

RumRatings.com
4/5

Směs několika starých rumů ze 14 jednotlivých sudů a také jednorázového Caskového 5-letého rumu. Vychutnejte si karamel, šťavnaté švestky a jemné citrusové tóny v tomto rumu s bohatým , kulatým tělem, jenž svádí všechny nadšence zemědělských rumů.

Chuť

Dřevitá, na pozadí sušené švestky s citrusovým závěrem

Vůně

Citrusové tóny s nádechem medu, toffee a karamelu.

Labourdonnais XO je směsí několika starých rumů ze 14 jednotlivých sudů a také jednorázového Caskového 5-letého rumu.
Labourdonnais Fusion rumy jsou agricole rumy vhodné do míchaných nápojů. Suroviny k přípravě rumu jsou vypěstovány s láskou k přírodě a ekologii přímo na statku Labourdonnais na Mauriciu.
Ideální pro míchané nápoje

Labourdonnais Fusion

Řada „Fusion“ nabízí výběr rafinovaných rumů vyrobených z ovoce a koření sklizených na Domaine de Labourdonnais. Směs je výsledkem přirozené macerace ovoce a koření z našich sadů, které následně fermentují až tři měsíce, než jsou filtrovány a lahvovány.

Classic

RumRatings.com
4/5
Chuť a vůně klasického rumu Labourdonnais jsou na jedné straně ovocné a na druhé květinové, což vede k zajímavé celkové kompozici. Květinové tóny a bohatá ovocnost jsou doplněny příjemnou sladkostí. Med se spojuje s cukrovou třtinou.

Chuť

Květinové tóny a bohatá ovocnost jsou doplněny příjemnou sladkostí.

Vůně

Chuť je na jedné straně ovocná a na druhé květinová.

SPICED GOLD

RumRatings.com
4/5
Labourdonnais Spiced Gold je kořeněný rum. Všechno koření je pěstováno přímo na panství Labourdonnais na Mauriciu a posléze maceruje v čistém rumu z třtinové šťávy.

Chuť

Sladší, vanilková a lehká, v dochuti jen slabá pálivost

Vůně

Působí bonbónovým dojmem. Koření zůstává prozatím ve velmi svěží a rostlinné harmonii.